Imprezy firmowe z agencją starStone – budowanie wizerunku i świetna zabawa

Imprezy firmowe już dawno przestały kojarzyć się ze spotkaniami wypełnionymi alkoholem i głośną muzyką, które zazwyczaj organizowano w pracy po godzinach. Obecnie takie eventy mają na celu przede wszystkim integrowanie uczestników, budowanie silnego zespołu, a także dbanie o pozytywy wizerunek marki. Trudno to osiągnąć zwykłym spotkaniem przy drinku, w którym najczęściej bierze udział zaledwie garstka pracowników. Nie na tym to polega.

Najlepsze eventy firmowe to takie, które angażują jak największą ilość uczestników. Tylko wtedy można osiągnąć pożądane efekty, tj. wzmocnić relacje między pracownikami, rozwiązać ewentualne konflikty i zadbać o wizerunek przedsiębiorstwa. Poprzez imprezy firmowe można pokazać, że pracownicy są ważni i szanowani, a także nagradzani za swoją ciężką pracę. Jednocześnie motywuje się ich do dalszych działań. Zwykła impreza firmowa niesie ze sobą wiele pozytywnych skutków, wystarczy, że jest dobrze zorganizowana.

Na południu Polski działa profesjonalna agencja starStone, która organizuje imprezy firmowe spełniające wszelkie niezbędne kryteria. Każdy event, niezależnie od swojego charakteru, jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. StarStone ma swoją siedzibę w Tychach, ale realizuje imprezy firmowe niemal we wszystkich miastach na południu Polski, tj. we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Chorzowie, Sosnowcu i wielu innych pobliskich miejscowościach. Decydując się na nawiązanie współpracy z profesjonalistami, dostajemy gwarancję świetnej zabawy i skutecznego budowania wizerunku marki.

Idealna impreza firmowa? Tylko z agencją starStone!

Okazji do zorganizowania imprezy firmowej, która przyniesie pracodawcy oczekiwane korzyści jest wiele. Łatwiej ustalić scenariusz eventu, jeśli się wie, jaki ma być jego charakter. Agencja starStone organizuje zarówno oficjalne, jak i nieoficjalne imprezy firmowe i pomaga w wyborze. Inspiracji warto szukać wśród eventów takich jak:

  • Gale i bankiety
  • Pikniki
  • Imprezy promocyjne
  • Garden party
  • Jubileusze
  • Imprezy świąteczne
  • Spotkania integracyjne

Mamy wiele możliwości, ale warto wybrać tę stosowną do okazji, która dodatkowo będzie odpowiadać wszystkim gościom. Jeśli planujemy imprezę integracyjną (zobacz: https://www.starstone.pl/organizacja-imprez/imprezy-firmowe-i-integracyjne/ ) , warto zastanowić się nad połączeniem jej z aktywnościami team-buildingowymi. Jeśli mają wziąć w nich udział także rodziny pracowników i kontrahentów, dobrym rozwiązaniem będzie wielki piknik, uwzględniający atrakcje dla najmłodszych. Rocznice, premiery produktów i usług, nowa siedziba – to świetne okazje do zorganizowania imprez firmowych w stylu oficjalnym, na wolnym powietrzu lub pod dachem.

Agencja eventowa starStone zorganizuje każdą imprezę firmową i to w miejscu wyznaczonym przez klienta. Wrocław, Kraków, a może Katowice, Sosnowiec i Dąbrowa Górnicza? Niezależnie od tego, które miasto na południu Polski zostanie wybrane przez zleceniodawcę, pracownicy agencji starStone wyciągną z niego to co najlepsze i zorganizują niezapomnianą imprezę firmową dla wszystkich zaproszonych gości.