Unicare – usługi ginekologiczno-położnicze na wysokim poziomie

Ciąża to szczególny okres w życiu kobiety, jeden z najważniejszych w życiu. Każda kobieta chciałaby mieć gwarancję, że płód rozwija się prawidłowo i nic mu nie zagraża. Pacjentki, które korzystają ze specjalistycznej opieki medycznej, czują się o wiele lepiej, mają dostęp do specjalistycznej wiedzy lekarskiej. Poza tym przebadanie płodu specjalistyczną aparaturą pozwala upewnić się, na jakim etapie rozwoju jest płód oraz czy rozwija się prawidłowo.

Placówka Medyczna Unicare powstała z myślą o kobietach będącym w ciąży. Jej celem jest pomóc im w łatwiejszym i bardziej komfortowym przejściu przez trudny okres ciąży. W skład Unicare wchodzą specjalistyczne gabinety ginekologiczno-położnicze, które znajdują się w Warszawie, w takich dzielnicach, jak: Wilanów, Targówek, Centrum/Wola. 

Doświadczony personel medyczny

Unicare zatrudnia specjalistyczny personel – wykwalifikowanych lekarzy, posiadających doświadczenie kliniczne, którzy pracują na sprzęcie medycznym najwyżej jakości. Aparatura daje wysoką gwarancję na dokonanie diagnostyki ciąży (USG+4D). Pozwala również na wykrycie wszelkich chorób kobiecych, które mogą zakłócić normalny przebieg ciąży. 

Wykwalifikowany personel i profesjonalny sprzęt medyczny pozwalają na dokonanie rzetelnej diagnostyki. Nasi pacjenci mogą liczyć na stałą konsultację z lekarzami prowadzącymi. 

Rozwój Centrum Medyczne Unicare w Warszawie 

Centrum Medyczne stale się rozwija. W 2016 roku zaczęła funkcjonować druga placówka Centrum Rembielińska zlokalizowana na Warszawskim Targówku. Dwa lata później Centrum otworzyło trzecią placówkę ginekologiczno-położniczą w dzielnicy Centrum/Wola.

Specjalistyczne wyposażenie 

Unicare jako jedna z niewielu placówek medycznych w Polsce posiada aż dziesięć ultrasonografów VOLUSON E8 i innych specjalistycznych urządzeń, które znacznie ułatwiają pracę lekarzom w dokonaniu diagnozy. Inwestujemy w najlepsze urządzenia, mamy świadomość, że bez odpowiedniej aparatury nie można mieć pewności, że płód rozwija się prawidłowo i nie zachodzą komplikacje. Nasze pacjentki mogą się czuć pewnie, że nad przebiegiem ich ciąży czuwają lekarze, którzy przy wsparciu odpowiedniego sprzętu są w stanie rozpoznać najmniejszy nawet problem, mogący zakłócić przebieg ciąży.

Oferta Unicare

W zakresie usług wykonywanych w Centrum Medycznym znajdują się:

  • prowadzenie ciąży,
  • testy prenatalne,
  • USG 3D/4D,
  • ginekologia estetyczna (obejmuje rehabilitację po porodzie oraz plastykę i rewitalizację  miejsc intymnych),
  • badania laboratoryjne.

Centrum Medyczne Unicare zaprasza kobiety w ciąży  do skorzystania ze specjalistycznych usług ginekologiczno-położniczych. Dla Państwa wygody dostępni jesteśmy w kilku miejscach w Warszawie: Wilanów, Targówek, Centrum/Wola.

Czytaj dalej: http://unicare.pl