Oczyść twarz na lato!

mikrodermabrazja

Zmarszczki oraz opryszczka to dolegliwości dermatologiczne, których nie wolno ignorować. Zwłaszcza dla kobiet skóra i jej estetyczny wygląd zawsze miały ogromne znaczenie. Z zadbaną twarzą każda kobieta czuje się po prostu atrakcyjna i pełna radości. Z wiekiem pojawia się jednak szereg problemów, który negatywnie skutkuje na stan naszej skóry. Ma na to wpływ nie tylko genetyka oraz naturalne procesy starzenia się skóry, ale także dieta i wszelkiego rodzaju zaniedbania – choćby dokonywane w skutek niezamierzony.
Jest wiele zabiegów, które można zastosować w trosce o idealny stan naszej skóry. Jedni stosują mezoterapię, inni oczyszczanie ziołami, jeszcze inni w akcie desperacji decydują się na skorzystanie z pomocy chirurgicznego skalpela. Nie trzeba od razu porywać się na aż tak bardzo radykalne kroki! Oczyszczająca mikrodermabrazja twarzy jest idealnym dowodem na to, że w każdym wieku cieszyć się można piękną i zadbaną skórą. Proces mikrodermabrazji polega na złuszczaniu naskórka i odświeżaniu wyglądu skóry.
Dzięki specyficznym kryształkom wodorotlenku glinu zachodzi proces czyszczenia skóry. Nie jest on bolesny w żadnym stopniu. Mikrodermabrazję twarzy przeprowadza się za pomocą specjalnie do tego stworzonych maszyn, pracujących pod ciśnieniem i emitujących w zderzeniu ze skórą strumień energii. Proces oczyszczania skóry może mieć wiele rodzajów, już na miejscu z pomocą specjalistów dochodzi do decyzji, jak głębokie ma być oczyszczanie naszej skóry. Naskórek zostaje złuszczony w sposób równomierny. Nie ma mowy o bliznach oraz zadrapaniach.
Usunięte komórki złuszczonego naskórka dają miejsce na pojawienie się nowych. Jeśli ktoś ma cerę, na której w znacznym stopniu widać naczynka krwionośne – także może zdecydować się na zabieg mikrodermabrazji. To idealny zabieg dla wszystkich zmagających się z opryszczką, przemęczeniem cery, jej szarością oraz pogorszeniem stanu strukturalnego skóry. Zrogowaciałemu naskórkowi wreszcie można powiedzieć triumfalne: „Żegnaj!” Jeden zabieg mikrodermabrazji wystarczy na kilka miesięcy.